Slogan

  • TOP09 Prostějov na Facebooku
  • RSS kanál TOP09 Prostějov

Kandidátka

Představujeme vám kandidáty do komunálních voleb 2014 za stranu TOP 09 a nezávislí Prostějované. Vytvořili jsme skupinu lidí, z nichž každý může významně přispět ke kvalitě života va našem městě. Každý, z těchto kandidátů by si zasloužil být první.

Postupně doplníme fotografie a medailonky každého z kandidátů.

1 Aleš Matyášek Ing. Aleš Matyášek jednatel společnosti TOP09
2 Marek Moudrý Ing. Marek Moudrý zástupce ředitele SOŠ bez polit. příslušnosti
3 Eva Šrotová Mgr. Eva Šrotová odborná referentka OSSZ TOP09
4 Václav Kolář PhDr. Václav Kolář ředitel gymnázia v důchodu bez polit. příslušnosti
5 Martina Reková Martina Reková jednatelka společnosti bez polit. příslušnosti
6 Aleš Nevrla MUDr. Aleš Nevrla primář, gynekolog bez polit. příslušnosti
7 Petr Šilhánek Ing. Petr Šilhánek ředitel, pobočky banky bez polit. příslušnosti
8 Maria Řičánková PhDr. Maria Řičánková jednatelka společnosti bez polit. příslušnosti
9 Markéta Novotná Ing. Markéta Novotná vedoucí CCU bez polit. příslušnosti
10 Stanislav Spurný MUDr. Stanislav Spurný dětský lékař bez polit. příslušnosti
11 Veronika Tobolová Bc. Veronika Tobolová, DiS. studentka bez polit. příslušnosti
12 Václav Kopečný Ing. Václav Kopečný CSc. vysokoškolský učitel bez polit. příslušnosti
13 Jitka Chalánková MUDr. Jitka Chalánková poslankyně PSP ČR TOP09
14 Danuše Pelikánová MUDr. Danuše Pelikánová odborná lékařka bez polit. příslušnosti
15 Jaromír Tobola Jaromír Tobola technik TOP09
16 Iveta Černá Iveta Černá obchodnice TOP09
17 Michal Drozd Ing. Michal Drozd projektový plánovač TOP09
18 Václav Kopka Václav Kopka finanční konzultant bez polit. příslušnosti
19 Gabriela Slámová Gabriela Slámová pojišťovací poradkyně bez polit. příslušnosti
20 Miloš Kvapil PhDr. Miloš Kvapil ředitel knihovny v důchodu TOP09
21 Miroslav Zikmund Ing. Miroslav Zikmund stavební inženýr bez polit. příslušnosti
22 Zdeněk Dokládal MUDr. Zdeněk Dokládal lékař anesteziolog TOP09
23 Kristina Vařeková Kristina Vařeková důchodkyně bez polit. příslušnosti
24 Pavla Dobrovolná Mgr. Pavla Dobrovolná právnička bez polit. příslušnosti
25 Daniel Kolář Bc. Daniel Kolář vedoucí řízení jakosti TOP09
26 Michal Polák Michal Polák referent správy majetku TOP09
27 Hana Vačkářová Mgr. Hana Vačkářová fyzioterapeutka bez polit. příslušnosti
28 Jiří Praus MUDr. Jiří Praus lékař, neurolog bez polit. příslušnosti
29 Tomáš Peka Tomáš Peka zahradník bez polit. příslušnosti
30 Zdeněk Mendl Ing. Zdeněk Mendl ředitel SŠ v důchodě bez polit. příslušnosti
31 Zdeněk Pokorný Zdeněk Pokorný soukromý zemědělec bez polit. příslušnosti
32 Vratislav Čeřovský Vratislav Čeřovský mistr odborného výcviku bez polit. příslušnosti
33 Břetislav Večerka Břetislav Večerka živnostník TOP09
34 David Sedláček Mgr. David Sedláček středoškolský učitel bez polit. příslušnosti
35 František Crhonek Ing. František Crhonek technik

bez polit. příslušnosti

 

Tisková zpráva ke schválení kandidátky zde: Kandidátka je schválena! Lídrem bude Ing. Aleš Matyášek

Sportovní výživa BSN Nitrix, Celmass